Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Głażewo-Święszki – oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Gospodarstwo rolne Głażewo-Święszki

Głażewo-Święszki,mazowieckie

3 800 000 zł33 105 000 m² 0,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Gospodarstwo rolne 33,1 ha Głażewo-Święszki, gm. Młynarze Powierzchnia: ok. 33,105 harodzaj oferty: sprzedaż gospodarstwa rolnego z zabudowaniami i gruntem Lokalizacja Głażewo-Święszki,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Pajewo Wielkie

Pajewo Wielkie(Głażewo-Święszki + 38 km)

1 850 000 zł1 753 m² 1 055,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:68 208 m²

Majątek Pajewo Wielkie okazja dla inwestora Lokalizacja: pajewo Wielkie gm. Gołymin-Ośrodek pow. Ciechanów Ciechanów (12 km), przasnysz (20 km), opinogóra (10 km), warszawa (80 km) bezpośredni dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Chopina

Wyszków(Głażewo-Święszki + 41 km)

100 000 zł22,79 m² 4 387,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż 22,71 m z doprowadzonym prądem - centrum Wyszkowa | pełna własność Na sprzedaż przestronny garaż o powierzchni 22,71 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Wyszkowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Wielęcin(Głażewo-Święszki + 45 km)

2 300 000 zł820,60 m² 3 062,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 841 m²

Jeśli szukasz możliwości przejęcia gotowego i dobrze prosperującego biznesu lub miejsca z potencjałem pod rozwój inwestycji - ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony Płocochowo

Płocochowo(Głażewo-Święszki + 37 km)

3 200 000 zł2 200 m² 1 454,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży hali produkcyjnej o powierzchni 1000 m oraz hali z zapleczem magazynowym (200 m i 1000 m ) usytuowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Karwacz

Karwacz(Głażewo-Święszki + 26 km)

2 850 000 zł855,70 m² 3 330,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:9 951 m²

Oferujemy na sprzedaż w pełni wyposażony obiekt weselno-eventowy z zapleczem noclegowym, idealny dla inwestora lub osoby marzącej o prowadzeniu własnego biznesu w branży.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Ciechanów

Przemysłowe,Ciechanów(Głażewo-Święszki + 49 km)

25 840 zł1 520 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni 1520 m2 położony w Ciechanowie. Obiekt wyposażony w: - rampy rozładunkowe z jednej strony, - z drugiej strony dostęp do obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Ostrołęka

Ostrołęka(Głażewo-Święszki + 22 km)

1 740 000 zł300 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:89 m²

Sprzedam kamienicę w Ostrołęce idealna lokalizacja na działalność komercyjną! Na sprzedaż kamienica o łącznej powierzchni 261 m położona w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 494 m² 937,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

Założenia sprzedaży Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie Ograniczonego Prawa Rzeczowego na rzecz operatora gsm dla infrastruktury technicznej dotyczącej: powierzchni 532,48 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn, ul. Gostkowska

Podzamcze,Ciechanów(Głażewo-Święszki + 49 km)

6 000 zł400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 148 m²

Adres: ul. Gostkowska 39a, ciechanów Powierzchnia: 400 m2 Liczba pomieszczeń: 1 Grunt: dz. ewid. nr 1126/4 i 1126/10 o pow. 4 148 m2 Cena: 15,00 zł/m2 Atuty nieruchomości - Dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kolejowa

Chorzele(Głażewo-Święszki + 45 km)

1 999 000 zł4 500 m² 444,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hampton Home oferuje na sprzedaż nieruchomość z halami produkcyjnymi, magazynami oraz budynki biurowe. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Chorzele ul Kolejowa 12, powiat Przasnyski,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij